| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma folyosu |
| folyo genişliği | 150 - 600mm |
| folyo iletken | bakır ve alüminyum folyo |
| sarma gücü | 11KW |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | folyo bobin yapmak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 800 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | folyo bobin yapmak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 1000 mm |
| makine adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | kuru trafo bobini sarma |
| folyo genişliği | maksimum 600mm |
| folyo iletken | bakır ve alüminyum folyo |
| Motor gücü | 11kw |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| folyo genişliği | maksimum 300 mm |
| folyo iletken | bakır ve alüminyum folyo |
| Motor gücü | 5.5KW |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. folyo genişliği | 600 mm |
| folyo açıcı | 2 ADET |
| sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | istendiği gibi |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. folyo genişliği | 600 mm |
| folyo açıcı | 1 takım |
| sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | istendiği gibi |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 800 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | folyo bobin yapmak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 1000 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | yapma trafo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1200mm |