| ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma filmi folyo |
| sarma gücü | 45 kw |
| sarma hızı | 0 ~ 16 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 800mm |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | folyo bobin yapma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1200 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 300mm |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 300 mm |
| Kaynak | soğuk pres kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 0,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Düzeltme | Fotoelektrik sensörü |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma transformatörü folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Çözücü numarası | İki parça |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma bobinleri |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | maksimum 200 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma transformatör folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Açıcı numarası | İki parça. |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | kuru tip trafo bobini sarma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |