| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kesme | haddeleme makası |
| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobin |
| Kondüktör | cu / al şeridi |
| folyo açıcı | 2 takım |
| Motor gücü | 22kw |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | folyo bobin yapma |
| Cu folyo kalınlığı | 0.2 - 2.0mm |
| Al folyo kalınlığı | 0.3 - 3.0mm |
| Maksimum sarma genişliği | 1200mm |
| makinenin adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma bobinleri |
| Kaynak modu | Punta Kaynak |
| Garanti | 12 ay |
| Motor | 4kw |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| iletken folyo | cu / al şerit |
| folyo açıcı | 2 takım |
| Motor | 30kw |
| Product name | foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coils |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Welding method | TIG welding |
| Product name | copper foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coil |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Winding width | 200 - 1000mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma şeridi bobini |
| sarma motoru | 22kw |
| sarma hızı | 18 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 600 mm |
| folyo açıcı | 2 adet |
| sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | İstendiği Gibi |