| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 100 ~ 300mm |
| sarma hızı | 0 ~ 35 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Dönme Gücü | 5.5 kw |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | reaktör bobini yapmak |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Kaynak | soğuk kaynak |
| Renk | İstendiği Gibi |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobini |
| sarma motoru | 15KW |
| sarma hızı | 18 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 600mm |
| folyo açıcı | 2 adet |
| Dönen hız | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | istendiği gibi |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | folyo bobin yapma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1000MM |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı transformatör bobini |
| folyo genişliği | maksimum 200 mm |
| folyo kalınlığı | maksimum 3 mm |
| Motor gücü | 4kw |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | kuru trafo bobinlerinin sarılması |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma bakır folyo bobin |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Şart | Yeni |
| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobinleri |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kaynak | soğuk pres kaynak |