| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | sargı kuru tip trafo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| folyo genişliği | maksimum 200mm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3mm |
| Motor Gücü | 4kw |
| Makine adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| folyo genişliği | maksimum 200mm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3mm |
| Motor Gücü | 4kw |
| Ürün adı | soğuk kaynak folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyosu |
| folyo genişliği | maksimum 200 mm |
| folyo kalınlığı | 0,2 - 3 mm |
| Motor gücü | 4kw |
| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. folyo genişliği | 300 mm |
| Kaynak kalıbı | soğuk pres kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kontrol sistemi | plc |
| Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| folyo genişliği | maksimum 200mm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3mm |
| Motor Gücü | 4kw |
| Ürün Adı | bobin ve folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 400 mm |
| kaynak yöntemi | TIG |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| folyo genişliği | 0 ~ 200mm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Motor Gücü | 4kw |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Uygulama | sarma folyo bobini |
| iletken folyo | cu / al şerit |
| folyo açıcı | 2 Takım |
| Motor | 30kw |