| Ürün Adı | trafo HV folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,15 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 200rpm |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000mm |
| İsim | reaktör folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | reaktör bobini yapmak |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | transformatör bobini yapmak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 1200 mm |
| Product name | transformer foil winding machine |
|---|---|
| Function | winding film foil |
| Ana güç | 22 kW |
| Rotating speed | 0 ~ 18 rpm |
| Cu foil thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 600mm |
| folyo açıcı | 2 adet |
| Rotataing hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Makine Rengi | istendiği gibi |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | folyo bobin yapmak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Folyo genişliği maks. | 800 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma şeridi bobini |
| Dönen güç | 15KW |
| Dönme hızı | 20 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma bobini |
| Güç | 22kw |
| Sarma Hızı | 0 ~ 18 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 600mm |
| folyo açıcı | 1 takım |
| sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | istendiği gibi |