| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı iletkeni folyo l |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 800mm |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1000MM |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı trafo bobini |
| Motor Gücü | 22 kW |
| sarma hızı | 0 ~ 18 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| sayfa genişliği | 150 ~ 600mm |
| folyo açıcı | 2 adet |
| sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | istendiği gibi |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 800mm |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| Makine adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1000 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma filmi folyo |
| sarma gücü | 22 kW |
| sarma hızı | 0 ~ 18 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1000 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma şeridi bobini |
| sarma motoru | 22KW |
| sarma hızı | 18 rpm |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | kuru trafo bobini sarma |
| folyo genişliği | maksimum 600mm |
| folyo iletken | bakır ve alüminyum folyo |
| Motor gücü | 11KW |