| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sargı transformatör bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma bobini |
| Kondüktör | cu / al şerit |
| folyo açıcı | 2 takım |
| Motor gücü | 22KW |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 100 ~ 300mm |
| açıcı | 2 adet |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| isim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| işlev | sarma folyo bobinleri |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG kaynağı |
| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobinleri |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kaynak yöntemi | TIG kaynağı |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| AL Folyo | 0,3 ~ 3,0 mm kalınlık |
| Bakır folyo | 0,2 ~ 2,0 mm kalınlık |
| kaynak modu | TIG |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma bobini |
| Kondüktör | cu / al şerit |
| folyo açıcı | 2 takım |
| Motor gücü | 22KW |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,15 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Renk | istendiği gibi |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma bakır folyo bobin |
| Renk | istendiği gibi |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Şart | Yeni |